Nasza lampa nagrodzona za jakość i design na międzynarodowej arenie!

Jeden z naszych produktów z serii oświetlenia do łóżka, lampa FLEXI zdobyła nagrodę Red Dot Design Awards, która uznawana jest na całym świecie jako jedna z najbardziej prestiżowych w dziedzinie wzornictwa przemysłowego i przyznawana jest od ponad 60 lat w niemieckim Design Zentrum Nordrhein Westfalen w Essen. Jesteśmy dumni z faktu, iż wśród producentów i projektantów z 54 krajów, 5500 zgłoszeń z całego świata nasz produkt został doceniony za wysoką jakość i innowacyjność. Jesteśmy również pierwszym laureatem nagrody, wśród producentów oświetlenia do mebli w Polsce.

Lampa Flexi cieszy się dużym zainteresowaniem i odpowiada na potrzeby klientów, którzy poszukują nowoczesnych i kreatywnych rozwiązań do swojej sypialni, ale nie tylko piękny kształt zadecydował o sukcesie produktu. Lampa podoba się również zwolennikom praktycznych i innowacyjnych rozwiązań.

Dlaczego? Każdy detal i funkcja lampy została zaprojektowana tak, aby sprawić by czas wolny, którego tak naprawdę nam na co dzień bardzo brakuje był po prostu przyjemniejszy. Sam nowoczesny i minimalistyczny kształt lampy będzie pięknym dodatkiem Twojego łóżka, a zróżnicowana paleta kolorystyczna zaspokoi nawet najbardziej wymagające gusta. Jednak istota produktu tkwi w szczegółach. Elastyczne ramię pomoże Ci skierować światło dokładnie w takim kierunku jaki będzie najlepszy dla Ciebie. Dzięki temu lampa jest bardzo wygodna w użytkowaniu, a czytanie tradycyjnych papierowych form staje się czystą przyjemnością. Za to zwolennicy bycia on-line dzięki wbudowanej ładowarce USB naładują swoje smartfony i tablety.

Łatwy montaż dodatkowo wpływa na potencjał lampy.

Dlaczego FLEXI?
Nowoczesny kształt, łatwość montażu i połączenie dwóch funkcji!

Posted: Apr 04 2017 , Tags: FLEXI-R LED, REDdot AWARD